Daniel Krejbich

Krajina 3626

5 000 Kč
Autor: Daniel Krejbich
Identifikační číslo: 222
Datováno: 2015
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 60 x 90 cm
Signatura: sign. vzadu DK 15
nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Krejbich Daniel

Krajina 3627
5 000 Kč