Martin Salajka

Chameleon na lovu

4 800 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 031
Datováno: 2018
Technika: barevný linoryt 8/20
Rozměry: list 50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Martin Salajka 2018
provenience: získáno z ateliéru autora; volný list

Další díla v Poaukční prodej od autora Salajka Martin

Chameleoni
5 700 Kč
Vlci
3 700 Kč
Sova
120 000 Kč
V koruně
120 000 Kč