Martin Salajka

Chameleoni

5 700 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 040
Datováno: 2018
Technika: barevná litografie 99/100
Rozměry: list 50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Martin Salajka 2018
Grafika roku 2018; provenience: získáno z ateliéru autora; volný list

Další díla v Poaukční prodej od autora Salajka Martin

Chameleon na lovu
4 800 Kč
Vlci
3 700 Kč
Sova
120 000 Kč
V koruně
120 000 Kč