Zdeněk Sýkora

Struktura

140 000 Kč
Autor: Zdeněk Sýkora
Identifikační číslo: 081
Datováno: 1967 - 90
Technika: serigrafie 41/80
Rozměry: 220 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD Sýkora 1967/2009
adjustováno v plexiboxu