Ladislav Vlna

Studie Niked Individual

44 000 Kč
Autor: Ladislav Vlna
Identifikační číslo: 076
Technika: metalurgická malba na ocelové desce
Rozměry: 67 x 50 cm
Signatura: sign. LN Vlna
provenience: původně získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vlna Ladislav

Spravedlnost II
65 000 Kč
Studie ženy
26 000 Kč