Ladislav Vlna

Studie ženy

26 000 Kč
Autor: Ladislav Vlna
Identifikační číslo: 180
Technika: metalurgická malba na ocelové desce
Rozměry: 25 x 20 cm
Signatura: sign. LU Vlna
provenience: původně získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vlna Ladislav