Václav Junek

Na řece

2 700 Kč
Autor: Václav Junek
Identifikační číslo: 216
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 54,5 x 70,5 cm
Signatura: sign. LD V. Junek
nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Junek Václav