Václav Junek

Rotterdam - Šedý den

Autor: Václav Junek
Identifikační číslo: 061
Datováno: 70. léta
Technika: vosková tempera/sololit
Rozměry: 40 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Junek
vzadu autorský štítek; rámováno