Karel Janoušek

Avis

21 000 Kč
Autor: Karel Janoušek
Identifikační číslo: 032
Datováno: 1995
Technika: mosaz na dřevěném soklu
Rozměry: v. 36,5 cm
Signatura: sign. vespod JK 95
provenience: získáno z rodiny autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Janoušek Karel

Černá skulptura
21 000 Kč
Red
24 000 Kč
Blue
24 000 Kč