Ota Janeček

Žena

110 000 Kč
Autor: Ota Janeček
Identifikační číslo: 202
Datováno: 1944
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 58 cm
Signatura: sign. na plintě O. Janeček 44
konzultoval a pravost potvrdil syn autora, č. soupisu díla 9381