Karel Holan

Krajina

70 000 Kč
Autor: Karel Holan
Identifikační číslo: 149
Datováno: 1943
Technika: olej/plátno
Rozměry: 33,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 43
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Holan Karel

Most
35 000 Kč