Ota Bubeníček

Partie ze Svratky

91 000 Kč

Autor: Ota Bubeníček
Identifikační číslo: 1808-S200158
Datováno: kolem 1920
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 36 x 50 cm
Signatura: sign. PD O Bubeníček
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem; mírně poškozeno ve střední části