Václav Jansa

Krajina s lomem

90 000 Kč
Autor: Václav Jansa
Identifikační číslo: 163
Datováno: kolem 1905
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 26 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Václav Jansa
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, muzeální sklo