Emil Holárek

Zápas

18 000 Kč
Autor: Emil Holárek
Identifikační číslo: 256
Datováno: kolem 1900
Technika: olej/plátno
Rozměry: 47,5 x 33,5 cm
Signatura: nesignováno
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu čtyři kryté defekty; rámováno