Magdalena Cubrová

Snídaně u Tiffanyho

70 000 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 229
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 105 cm
Signatura: sign. PD Cubrová
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Cubrová Magdalena