Julius Eduard Mařák

Lesní potok

185 000 Kč
Autor: Julius Eduard Mařák
Identifikační číslo: 113
Datováno: kolem 1890
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 32 x 39 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno