Jan Smetana

Březnová krajina

77 000 Kč
Autor: Jan Smetana
Identifikační číslo: 164
Datováno: 1956
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 96,5 cm
Signatura: sign. PD Smetana 56.
vzadu autorský popis; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno