Karel Svolinský

Tanečnice

28 000 Kč
Autor: Karel Svolinský
Identifikační číslo: 072
Technika: kresba tuší, pastel
Rozměry: ve výřezu 53,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD KSvolinský
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Svolinský Karel

Klaun
125 000 Kč