Martin Salajka

Sova

120 000 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 077
Datováno: 2017-18
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 170 x 145 cm
Signatura: sign. PD Martin Salajka 2017
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Salajka Martin

Chameleon na lovu
4 800 Kč
Chameleoni
5 700 Kč
Vlci
3 700 Kč
V koruně
120 000 Kč