Martin Salajka

V koruně

120 000 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 158
Datováno: 2017
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 140 x 180 cm
Signatura: sign. PD Martin Salajka 2017
reprodukováno: Martin Salajka - Somnambul, Nová galerie, 2018; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Salajka Martin

Chameleon na lovu
4 800 Kč
Chameleoni
5 700 Kč
Vlci
3 700 Kč
Sova
120 000 Kč