Blanka Valchářová

Střepy

160 000 Kč
Autor: Blanka Valchářová
Identifikační číslo: 080
Datováno: 2003
Technika: olej/sololit
Rozměry: 116 x 151 cm
Signatura: sign. vzadu Blanka Valchářová 2003
vystaveno: Volný směr - S.V.U. Mánes, SGVU Litoměřice, 2012 - publikováno v katalogu; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno