Jiří Šuhájek

Panenka

58 000 Kč
Autor: Jiří Šuhájek
Identifikační číslo: 019
Technika: foukané sklo
Rozměry: v. 75 cm
Signatura: sign. dole Jiří Šuhájek
provenience: získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Šuhájek Jiří

Sedící
83 000 Kč