Jiří Šuhájek

Sedící

83 000 Kč
Autor: Jiří Šuhájek
Identifikační číslo: 259
Technika: foukané sklo
Rozměry: v. 121 cm
Signatura: nesignováno
provenience: získáno z ateliéru autora; mírně poškozeno na noze

Další díla v Poaukční prodej od autora Šuhájek Jiří

Panenka
58 000 Kč