Jan Go Raitr

Milenci - Cyklus Krásné staré časy č. 4

95 000 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 270
Datováno: 2016
Technika: olej/plátno
Rozměry: 120,5 x 90 cm
Signatura: sign. LD Jan R. Go
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora