Ivan Exner

Dívka z Vulci

Autor: Ivan Exner
Identifikační číslo: 053
Datováno: 2017
Technika: grafický list A.T.
Rozměry: list 72 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Ivan Exner 2017
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem