Jaromír Rybák

Vlna

120 000 Kč
Autor: Jaromír Rybák
Identifikační číslo: 283
Datováno: 2017
Technika: akryl, olej/plátno
Rozměry: 116 x 116 cm
Signatura: sign. PD Jaromír Rybák
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Rybák Jaromír

Dravec
300 000 Kč