Václav Rabas

Omáčník

46 000 Kč
Autor: Václav Rabas
Identifikační číslo: 235
Datováno: 1936
Technika: olej/plátno
Rozměry: 33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rabas 36
vzadu štítek; vystaveno: UB, Obecní dům města Prahy, 1936-37, kat. č. 98.; dedikace; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno