Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)
Večer nad městem
Autor: | Ilja (Jiljí) Hartinger |
Identifikační číslo: | 1852-S180380 |
Datováno: | 2020 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 63 x 72 cm |
Signatura: | sign. PD Hartinger 020 |
Datováno: | 2020 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 63 x 72 cm |