Ilja (Jiljí) Hartinger

Večer nad městem

56 000 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 285
Datováno: 2020
Technika: olej/deska
Rozměry: 63 x 72 cm
Signatura: sign. PD Hartinger 020
vzadu autorský štítek s popisem a razítkem, certifikát pravosti; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hartinger Ilja (Jiljí)

Město
54 000 Kč