Andy Warhol

Marilyn Monroe

20 000 Kč
Autor: Andy Warhol
Identifikační číslo: 024
Technika: barevná serigrafie 21/100
Rozměry: list 56 x 38 cm
Signatura: sign. PD Andy Warhol v tisku
LD slepotiskové razítko Georges Israel Editeur; vzadu razítko Leo Castelli New York, Art Gallery New York; přiložen certifikát pravosti; rámováno, pasparta, pod sklem