Irena Procházková

Zátiší

22 000 Kč
Autor: Irena Procházková
Identifikační číslo: 038
Datováno: 2018
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 45 cm
Signatura: sign. PD JPr. 18
provenience: získáno z ateliéru autorky; vystaveno na veletrhu START2019 - reprodukováno v katalogu str. 144, Saatchi Gallery; rámováno