Ivan Exner

Zavátý Kristus

8 000 Kč
Autor: Ivan Exner
Identifikační číslo: 070
Datováno: 2019
Technika: grafický list 1/50
Rozměry: list 50,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ivan Exner 2019
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem