Gustav Macoun

Tání

63 000 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 154
Datováno: 1915
Technika: olej/plátno
Rozměry: 95 x 95 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1915.
vzadu popis: č. 9 G. Macoun Tání, Zakoupeno 12/4 16 za 500 K, rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav

Vesnice v zimě
43 000 Kč