Josef Konečný

Květinové zátiší s motýly

67 000 Kč
Autor: Josef Konečný
Identifikační číslo: 195
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Jos Konečný
rámováno; mírně poškozeno