František Foltýn

Abstrakce

43 000 Kč
Autor: František Foltýn
Identifikační číslo: 292
Datováno: 1935
Technika: kresba tuší, akvarel/papír
Rozměry: list 30 x 44 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1935.
expertiza PhDr. J. Hlušička; rámováno, pod sklem