Karel Černý

Zátiší s lahví

750 000 Kč
Autor: Karel Černý
Identifikační číslo: 291
Datováno: 1943
Technika: olej/plátno
Rozměry: 52 x 38 cm
Signatura: sign. PN K Černý Š 43
expertiza prof. PhDr. F. Dvořák, DrSc.; rámováno