Aleš Lamr

Na procházce

12 000 Kč

Autor: Aleš Lamr
Identifikační číslo: 1959-S180233
Datováno: 2003
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 20,5 x 28 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 03
rámováno, pod sklem