014

Jiří Straka

Yurei (Duch vdovy)

104 000 Kč
Autor: Jiří Straka
Identifikační číslo: 014
Datováno: 2020
Technika: lavírovaná tuš, akvarel/rýžový papír
Rozměry: 173 x 91 cm
Signatura: sign. LD
rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Straka Jiří

Lotos
52 000 Kč