015

Jiří Straka

Lotos

52 000 Kč
Autor: Jiří Straka
Identifikační číslo: 015
Technika: lavírovaná tuš, akvarel/rýžový papír
Rozměry: 105 x 119 cm
Signatura: sign. LD
rámováno, plexisklo

Další díla v Poaukční prodej od autora Straka Jiří

Yurei (Duch vdovy)
104 000 Kč