237

Filip Nízký

Modré křídlo

115 000 Kč
Autor: Filip Nízký
Identifikační číslo: 237
Datováno: 2019
Technika: skleněná plastika
Rozměry: v. 74 cm
Signatura: sign. dole Nízký 2019
tavená plastika, broušené a řezané sklo, křišťálový sokl; provenience: získáno z ateliéru autora