Pravoslav Kotík (1889 - 1970)

Chlapec v červené vestě

0 Kč

Autor: Pravoslav Kotík
Identifikační číslo: 2012-S200179
Datováno: 1949
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: 42 x 56 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 49
konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora; rámováno, pod sklem