144

Pravoslav Kotík

Chlapec v červené vestě

130 000 Kč
Autor: Pravoslav Kotík
Identifikační číslo: 144
Datováno: 1979
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: 42 x 56 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 79
konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora; rámováno, pod sklem