042

Josef Liesler

Polní kvítí

105 000 Kč
Autor: Josef Liesler
Identifikační číslo: 042
Datováno: 1956
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60,5 x 40 cm
Signatura: sign. DU Liesler 1956
vzadu na slepém rámu datace, v kroužku č. 15; rámováno