146

Miroslav Nýdl

Jiří Trnka

4 500 Kč
Autor: Miroslav Nýdl
Identifikační číslo: 146
Technika: kresba tuší, koláž/papír
Rozměry: ve výřezu 37,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD ný
rámováno, pasparta, pod sklem