157

František Kaláb

Zápas

21 400 Kč
Autor: František Kaláb
Identifikační číslo: 157
Datováno: 1946
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: 42,5 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 46
vzadu autorská dedikace; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Kaláb František

Portrét ženy
24 000 Kč