129

Miloslav Chlupáč

Prázdná těla

32 500 Kč
Autor: Miloslav Chlupáč
Identifikační číslo: 129
Datováno: 1993
Technika: kresba
Rozměry: 38 x 54 cm
Signatura: sign. PD Chlupáč M 93
rámováno, pod sklem