022

Rudolf Zörner

Proslov

5 800 Kč
Autor: Rudolf Zörner
Identifikační číslo: 022
Datováno: 1968
Technika: perokresba
Rozměry: ve výřezu 38 x 26 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Zörner 68.
rámováno, pasparta, pod sklem