Rudolf Zörner (1941 - 2017)

Proslov

Autor: Rudolf Zörner
Identifikační číslo: 0016-S210002
Datováno: 1968
Technika: perokresba
Rozměry: ve výřezu 38 x 26 cm
Signatura: sign. PD Rudolf Zörner 68.
rámováno, pasparta, pod sklem