225

František Kaláb

Portrét ženy

24 000 Kč
Autor: František Kaláb
Identifikační číslo: 225
Technika: olej/karton
Rozměry: 37,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Kaláb
vzadu pozůstalostní razítko F. K.; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Kaláb František

Zápas
21 400 Kč