226

Ludmila Jiřincová

Slovenské děvčátko

3 200 Kč
Autor: Ludmila Jiřincová
Identifikační číslo: 226
Datováno: 1948
Technika: litografie A.T.
Rozměry: ve výřezu 35 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 48
rámováno, pasparta, pod sklem