127

František Vobecký

Kompozice s aktem

20 800 Kč
Autor: František Vobecký
Identifikační číslo: 127
Datováno: 1934
Technika: pastel/papír
Rozměry: 30,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 34
vzadu pozůstalostní razítko F. V.; rámováno, pod sklem