217

Cecilie Marková

Veraikon

7 000 Kč
Autor: Cecilie Marková
Identifikační číslo: 217
Datováno: 70. léta
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 43,5 x 31 cm
Signatura: sign. vzadu C. Marková
vzadu dedikace; rámováno, pasparta, pod sklem