158

Václav Zykmund

Milenci

32 500 Kč
Autor: Václav Zykmund
Identifikační číslo: 158
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 38,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
rámováno